[vc_row][vc_column][vc_column_text]Pewnego wieczoru, po powrocie z naszej prywatnej sesji zdjęciowej, postanowiliśmy z żoną zrobić kilka ujęć w naszym mieszkaniu. Mam pokój zaaranżowany pod sesje studyjne, głównie reklamowe, jednak w tym przypadku doskonale sprawdził się w sesji portretowej. Zrealizowaliśmy kilka takich typowych ujęć dla fotografii wizerunkowej.

Ogólnie efekty zaskoczyły nas samych. Podobają mi się te zdjęcia i chętnie dzielę się nimi z wami. Zobaczcie co można zrobić w zwykłym pokoju gościnnym, przy wykorzystaniu dwóch źródeł światła i naprawdę niewielkiej przestrzeni. O typowo podstawowym sprzęcie do fotografii już nie wspominając.

kliknij w tytuł jeżeli chcesz zobaczyć całą galerię

[/vc_column_text][dfd_gallery_module_shortcode items=”single” single_custom_post_item=”17993″ items_offset=”20″ columns_masonry=”1″ masonry_sort_panel=”off” enabled_title=”off” enabled_meta=”off” enabled_read_more=”off” enabled_share=”off” enabled_comments=”off” enabled_anim_com_like=”off” hover_style=”custom” dfd_gallery_hover_appear_effect=”dfd-rotate-content-up” dfd_gallery_hover_image_effect=”dfd-image-scale” dfd_gallery_hover_main_dedcoration=”heading” dfd_gallery_hover_title_dedcoration=”diagonal-line” style=”masonry” title_position=”bottom” title_font_options=”tag:div”][ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”5″ height_on_mob=”5″][vc_column_text]

Ty też możesz zrobić takie zdjęcia! Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób to zrobić, zostaw komentarz, daj znać, a może akurat stworze o tym kolejny artykuł. Szczególnie, że już niebawem realizować będę profesjonalną sesję zdjęciową pinup, w pobliskim studio.

Tak poza tym, lubię fotografować w domu. To sprawia mi największa frajdę i pozwala skupić się dokładnie na tym, co chcę przedstawić. Może kiedyś uda mi się wreszcie stworzyć domowe studio fotograficzne z prawdziwego zdarzenia. Trzymaj kciuki! 🙂

Tymczasem wysyłam piąteczki!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]