Cześć, nazywam się Michał. Zawodowo zajmuję się fotografią i filmem. Robię zdjęcia z miłością do koloru, prostych i estetycznych wizualizacji, które opowiadają swoją historię wprost, bez naciągania rzeczywistości. Pracując z przedmiotami, tworzę dokładnie takie produkcje, jakich oczekuje ode mnie klient. Interesuję się tematyką marketingu i ecommerce, a przy tym robię zdjęcia produktowe. Witaj w moim świecie!

Fotografia jest dla mnie historią pisaną w teraźniejszości.

W pracy studyjnej liczy się dla mnie czas i profesjonalizm. Każde zlecenie, to przedsięwzięcie nie tylko kreatywne, ale również biznesowe. Zawsze realizuję zlecenia terminowo i z dbałością o najmniejsze detale. Lubię fotografować rzeczy, nadawać im znaczenie i tworzyć dla nich przestrzeń, w której będą miały jakąś niewerbalną wartość. To trochę tak jak Mrożek powiedział:

Nic nie jest po­ważne sa­mo w so­bie, nie jest w ogóle żad­ne. Wszys­tko jest ni­jakie. Jeżeli sa­mi nie na­damy rzeczom ja­kiegoś cha­rak­te­ru, uto­niemy w tej ni­jakości. Mu­simy stworzy ja­kieś znacze­nia, jeżeli ich nie ma w naturze.

Jeżeli chcesz ze mną współpracować – jestem gotowy!

info@fotografiareklamowa.tv

Właścicielem strony fotografiareklamowa.tv jest:

PM STUDIO MICHAŁ TACIAK
NIP: 7133015412, REGON: 060685646
ul. Fabryczna 5/76, 24-200 Bełżyce

Blog fotografiareklamowa.tv jest miejscem, w którym chcę dzielić się wiedzą dotyczącą robienia zdjęć produktowych. Liczę na to, że znajdziesz w tym miejscu sporo interesujących Cię informacji o tym, jak pracuję i dlaczego mnie to ciągle kręci.

Możesz być tutaj, bo potrzebujesz dobrego fotografa do współpracy, albo szukasz wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności fotograficzne. Mam nadzieję, że znalazłeś to czego szukałeś!

Aparat do fotografii produktowej – aktualizacja 2020

Wybór aparatu do fotografii produktowej może być bardzo trudnym wyborem. Żeby pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji przygotowałem bardzo obszerny tekst z porównaniami i danymi dotyczącymi obecnego rynku sprzętu fotograficznego.…

Ustawienia aparatu – fotografia reklamowa

W tym tekście dowiecie się w jaki sposób ustawić prawidłowo aparat podczas sesji produktowej. Podstawowe informacje, które sprawią, że już przy pierwszych próbach będziesz fotografować prawidłowo i poprawnie. Zapraszam!

Jaki aparat do fotografii produktowej?

Cześć! Przeczytaj aktualizację tematu: Jaki aparat do produktowej w 2020 roku?! Dzisiaj poruszamy temat sprzętu fotograficznego. Ponownie, ale o wiele konkretniej. Wiele osób pyta mnie jaki aparat kupić do fotografii…