O mnie / Kontakt

KONTAKT

Jestem na portalach społecznościowych! 🙂

Mam też:
e-mail: ojmichal@gmail.com
tel. +48 535 587 466

Bardzo miło mi, spotkać Cię na mojej stronie!

Nazywam się Michał. Zajmuję się fotografią, co z pewnością widać. Robię zdjęcia z uwielbieniem do koloru, prostych i estetycznych wizualizacji, które przemawiają wprost do odbiorców. Staram się tworzyć dokładnie takie produkcje, jakich oczekuje ode mnie klient. Próbuję ograniczać mój indywidualny, artystyczny proces kreatywny do własnych produkcji, które wykonuję dla spełnienia swojej fantazji fotograficznej, a jeżeli mój określony styl spodoba się odbiorcy – bardzo chętnie wykonuję analogiczne zdjęcia na zlecenie.

Cenię sobie profesjonalizm, terminowość, świadomość działania oraz konkretne efekty. W pracy studyjnej liczy się czas, jakość pracy oraz duża kreatywność. Zadowolenie z ostatecznych wyników jest składową wielu elementów, które są dla mnie ważne. Lubię fotografować rzeczy, nadawać im znaczenie i tworzyć dla nich przestrzeń, w której będą miały jakąś niewerbalną wartość. To trochę tak jak Mrożek powiedział:

Nic nie jest po­ważne sa­mo w so­bie, nie jest w ogóle żad­ne. Wszys­tko jest ni­jakie. Jeżeli sa­mi nie na­damy rzeczom ja­kiegoś cha­rak­te­ru, uto­niemy w tej ni­jakości. Mu­simy stworzy ja­kieś znacze­nia, jeżeli ich nie ma w naturze.

Rzeczy nie mają znaczenia w naturze. Fotografia jest środkiem wyrazu, który to znaczenie może stworzyć… To chyba dlatego fotografuję.

Lubię dzielić się tym, co już wiem. Dlatego postanowiłem prowadzić bloga o fotografii reklamowej. Lubię również uczyć się nowych rzeczy, a blog pozwala w bardzo fajny i ciekawy sposób zdobywać wiedzę.Uwielbiam wyzwania i nowe technologię. Bycie online sprawia mi niesamowitą frajdę, a przygotowywanie materiałów na tą stronę daje kopa do działania i zachęca do tworzenia nowych rozwiązań.

 

Jeżeli trafiłeś tutaj szukając wiedzy, a nie fotografa studyjnego, zostań na dłużej, przejrzyj wszystkie interesujące Cię posty i zostaw po sobie ślad, jeżeli wiedza, którą tutaj przekazuje okazała się pomocna. Możesz też zacząć śledzić mnie na ista, czy facebookach.

 

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że zaglądają tutaj osoby o różnym poziomie wiedzy dotyczącym fotografii, dlatego często odsyłam do dodatkowych źródeł, książek, filmów, czy artykułów, z których warto korzystać przy poszerzaniu swojej wiedzy o sztuce fotografowania. To nie jest moje lenistwo, a brak ochoty zagłębiania się w dany temat, z czysto osobistych względów. Są rzeczy, które lubię, są takie, których nie lubię.

Nie musicie o tym wiedzieć, ale chętnie podzielę się kilkoma informacjami o mnie samym.

Nie potrafię śpiewać, z tańczeniem jest trochę lepiej, ale też nie idealnie, zawsze chciałem jeździć na desce i driftować samochodem, jednak to też nie wychodzi mi na tyle dobrze, żebym mógł się tym pochwalić. Wiem jednak, że potrafię fotografować, a efekty mojej pracy mi się podobają.

Chcę rozwijać swoje umiejętności, patrzeć z perspektywami, a swoim dzieciom przekazać konkretną wiedzę i zabezpieczyć ich przyszłość, przynajmniej w podstawowym stopniu. Świat jest pełen możliwości, które możemy wykorzystywać dokładanie tak, jak lubimy to robić. Mi sprawia ogromną radochę tworzenie materiałów internetowych, tekstów, filmów i zdjęć. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy! 🙂

Jeżeli zainteresowała Cię moja strona, pamiętaj, że zobaczyć moje zdjęcia możesz w zakładce galeria. Jeżeli chcesz poznać warunki współpracy wejdź na stronę oferta, a jeżeli masz czytać mojego bloga i oglądać materiały wideo – po prostu to rób! 🙂

Masz do mnie jakieś pytania? Po – po prostu wykorzystaj formularz poniżej. Chętnie pogadam, odpowiem na wszystkie pytania i może nawet zaczniemy współpracowąć.

*

*