[vc_row][vc_column][vc_column_text]Cześć!

Dzisiaj mam dla Was odrobinę kreatywnej fotografii. A może nawet nie odrobinę, bo sporo naprawdę ciekawych zdjęć, które powstały podczas jednej sesji zdjęciowej. Chwila wolnego czasu pozwoliła pobawić się z wodą i jej magicznymi właściwościami. Każde zdjęcie wody w ruchu jest dla mnie niesamowite. Z tego względu przygotowałem naprawdę sporą galerię, w której jest ogromna ilość wersji praktycznie tego samego zdjęcia. Tysiąc punktów dla tego, kto przejrzy je wszystkie!

Koncepcja wykonania tego typu zdjęć była bardzo prosta. Jedno kontrowe światło, żarówka i woda swobodnie spływająca po kształcie żarówki. Jak z pewnością zauważycie, kształt, który tworzy się na żarówce jest za każdym razem inny. Ciekaw jestem, które kształty są dla Was najmocniejsze, wywierają na Was największy wpływ i dlaczego. Teoretycznie te zdjęcia są praktycznie takie same, ale ja mam kilka ulubionych, które nie wiedzieć czemu wywierają na mnie zupełnie inne i mocniejsze uczucia, niż pozostałe zdjęcia.

Sprawdźcie, czy macie tak samo!

/kliknij w tytuł na zdjęciu, aby przejść do galerii/

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”5″ height_on_tabs=”5″ height_on_mob=”5″][dfd_gallery_module_shortcode items=”single” single_custom_post_item=”18115″ items_offset=”20″ columns_masonry=”1″ enabled_autoslideshow=”off” image_width=”900″ image_height=”600″ enabled_title=”off” enabled_meta=”off” enabled_read_more=”off” enabled_share=”off” enabled_comments=”off” enabled_likes=”off” enabled_anim_com_like=”off” hover_style=”custom” dfd_gallery_hover_image_effect=”dfd-image-scale” dfd_gallery_hover_main_dedcoration=”heading” dfd_gallery_hover_title_dedcoration=”diagonal-line” dfd_gallery_hover_show_subtitle=”off” style=”carousel” title_position=”bottom” title_font_options=”tag:div”][ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”5″ height_on_mob=”5″][vc_column_text]No i jak wrażenia? Skupiliście się, zwróciliście uwagę na wodę i jej niesamowite zachowanie?
Woda to chyba mój ulubiony temat. Być jak woda… jak powiedział Bruce Lee. Ach, nie ma sensu więcej pisać, wystarczą zdjęcia.

Utrzymujcie się stale na swojej powierzchni!

PS / Wszystkie zdjęcia możecie pobierać i wykorzystywać do własnych, niemal dowolnych celów – poza celami komercyjnymi naturalnie.[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”5″ height_on_mob=”5″][vc_column_text]Jeżeli sami chcecie zrobić takie zdjęcie, powstał już poradnik, który pomaga zrealizować taką sesję. Obejrzyjcie materiał wideo poniżej:[/vc_column_text][vc_video align=”center” link=”https://www.youtube.com/watch?v=YQm-lizptL0&t=1s”][ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”5″ height_on_mob=”5″][/vc_column][/vc_row]

Przeczytaj podobne posty